?

Log in

Ведунь Коловерти (ex Hladna) в Киеве - INNER DESTRUCTION [entries|archive|friends|userinfo]
INNER DESTRUCTION

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Ведунь Коловерти (ex Hladna) в Киеве [Jul. 6th, 2010|09:33 am]
INNER DESTRUCTION

i_destruction

[androsland]
«Відун Коловерті» є новим музичним образом Миколи Миколайовича, до недавнього часу відомого як «Hladna», що мешкає разом із сім'єю в далекому покинутому селі, майже без (регулярного) зв'язку із зовнішнім світом.
Проект Миколи - один з найбільш актуальних російських power-electronics проектів.
Виступав майже на всіх відомих російських фестивалях незалежної та експериментальної музики: SKIF, Heilige Feuer, (!) Radio Inferno, БУЛЬDOZERfest та ін.
Музика проекту, за власним визначенням музиканта - «концентрация энергий событий, происходивших, происходящих и тех, которые будут происходить в искусственно созданном, ограниченном пространстве, ассоциативный образ которых заложен в звуковую композицию».Жанри: noise, experimental, dark ambient, industrial, power electronics.

http://www.myspace.com/hladnaproject

"Цепь Мандрагоры" -
це Київський power electronics/noise/experimental проект, заснований у кінці 2008-го року молодим музикантом, відомим як Sitreus, який став засобом відображення власних почуттів, світосприйняття та звуковою реакцією на вплив зовнішнього світу на свідомість автора. З часом саунд проекту був поглиблений елементами dark ambient та power noise задля створення більш поглибленої звукової палітри.

http://www.myspace.com/mandragorachain

Дата: 8 липня. Початок о 20.00.

=======ВХІД ВІЛЬНИЙ=======

Мiсце проведення: Мистецька платорма, вул. Грушевського 4 б
(Європейська площа, перша арка за готелем «Дніпро», вже у дворі ще одна арка, зліва від бару «Фідель»).
Місце на мапі.

Мистецька Платформа - це не просто громадська ініціатива, це місце, де кожен митець може себе реалізувати.
Мета полягає в спільній розбудові цього нового мистецького майданчика для впровадження сучасного мистецтва в Києві та донесення його до всіх, хто ним цікавиться.

Приходьте самі та запрошуйте друзів!

Нагадаємо, що Мистецька Платформа вже провела низку подій, кінопоказів та музичних вечорів, де відбулися презентації сучасних українських поетів та письменників, музикантів.

Також своєю діяльністю Мистецька Платформа привертає увагу громадськості до проблеми можливого знесення будівлі, де проводяться щотижневі мистецькі заходи.

На концерті ви зможете придбати диски з каталогу українського пост-індустріального лейблу OMS Records та альбоми київських незалежних виконавців.
linkReply